Kosmetika

Bulharská přírodní kosmetika

Bio-G – dětská kosmetika se stříbrem

Bio-G je nová, bulharská značka, za kterou stojí úsilí vysoce kvalifikovaných odborníků, podílejících se na vývoji a výrobě přírodních dětských kosmetických přípravků. Od roku 2011 až doteď je jedinou společností v Bulharsku a jednou ze tří na celém světě, které kombinují ve své dětské kosmetice stříbro s přírodními ingrediencemi, kvalitní rostlinné oleje a bylinné extrakty. Jejím cílem je vyrábět výrobky, které si maminky oblíbí, kterým mohou beze strachu důvěřovat a budou je  doporučovat i dalším generacím. Všechny naše výrobky jsou zcela přírodní a neobsahují konzervanty, parabeny, barviva, syntetická pěnidla, syntetické emulgátory ani umělé vůně. Pokud máte tedy zájem o zdravotně nezávadnou a zdravou kosmetiku pro děti, vyzkoušejte tyto kosmetické výrobky.

BioFresh – přírodní kosmetika s bulharským jogurtem

Společnost BioFresh je nová a moderní výrobní společnost opírající se o zkušenosti a znalosti o síly přírodních extraktů, které získala v průběhu let od svého založení roku 2000. Úsilí mladého ambiciózního laboratorního personálu, pomáhá rozvíjet a vytvářet unikátní řady výrobků pro osobní péči, výhradně na bázi přírodních složek. Co dělá výrobky tak výjimečné je používání čistého přírodního růžového oleje, který je známý svými hojivými a zkrášlující vlastnosti již od starověku.

Kosmetika BioFresh:

  • kombinuje znalosti o léčivé síle bylin a jejich speciální efekty na lidskou pokožku s moderními přísadami a formulemi
  • splňuje předepsané mezinárodní normy pro kosmetické přípravky
  • produkty mají konzistentní kvalitu

Díky osvědčené kvalitě a efektivitě produktů osobní péče je společnost BioFresh nejen renomovaným výrobcem v Bulharsku, ale také předním vývozcem kosmetických produktů na zahraniční trhy.

BILKA – přírodní kosmetika z vinných hroznů

Nejnovější trendy ve výrobě vysoce kvalitních kosmetických přípravků jsou spojeny se znovuobjevením možností využít čistých přírodních surovin bez chemického zásahu. Filozofie výrobků se značkou BILKA je zcela podřízena tomuto nejnovějšímu směru s využitím jedinečných vlastností bulharských léčivých rostlin. Na tomto základě vznikly nejmodernější kosmetické přípravky obsahující více než 70% čistých přírodních surovin na bázi rostlinných olejů a přírodních účinných látek.

Firemní filozofie značka BILKA je postavena na základních principech:

  • Vytvořit exkluzivní kvalitní kosmetické výrobky, kterým budou zákazníci věřit a stanou se pro ně oblíbenými
  • Pečlivým výběrem složek dosáhnout očekávaných výsledků prostřednictvím rovnováhy a harmonické součinnosti mezi jedinečnými vlastnostmi bulharských přírodních surovin a nejnovějšími trendy high-technology
  • Zaručit zákazníkům vysokou a stabilní kvalitu výrobků prostřednictvím přísné kontroly ve všech procesech vzniku výrobku
  • Nabídnout zákazníkům vysoce kvalitní moderní a účinné kosmetické výrobky za přijatelnou cenu
  • Neprovádět testy na zvířatech (Klinické testování výrobků se provádí na dobrovolné bázi pod přísným lékařským dohledem.)